Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Doplnění obsahu a multiplayer

Martin Šebela (hadl) | 15. 8. 2012 – 9:46
V posledních několika měsících jste si mohli všimnout, že není moc o čem psát, a tak jsem se rozhodl doplnit některý zbývající obsah na webu. Vznikla tak například sekce rodiny, která informuje o tom, kdo má Empire Bay pod palcem nebo například sekce domovy, kde jsou zachyceny veškerá obydlí Vita Scaletty nebo sekce rádia. Několik z rubrik bylo rovněž aktualizováno – za zmínku stojí například město, která nyní obsahuje několik informací o vzniku Empire Bay. Zapomenout nesmím ani na zbraně z druhé Mafie.

A abych nemluvil jen pořád o druhém dílu hry, na e-mail mi přišlo od Filipa D. pět zajímavých tipů a triků, které nyní můžete najít ve stejnojmenné sekci. Máte-li i vy v zásobě nějaké tipy nebo triky, neváhejte se ozvat!

A ještě bych se rád zmínil o multiplayeru do Mafie II. Dlouho připravovaná aktualizace R5 je totiž přibližně v 80 % vývoje. Doufejme, že se nic nepokazí a nová verze dorazí co nejdříve, je totiž možné, že s sebou přinese soubory, které umožní založit vlastní server. Samozřejmostí jsou auta, která v aktualizaci rozhodně budou.


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama