Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Mód Ride to Hell a video z LS3D Sandbox (aktual.)

Martin Šebela (hadl) | 14. 9. 2013 – 15:10
Český tvůrce modifikací do Mafie, MichalJS, nedávno vydal novou modifikaci s názvem Ride to hell (česky pak Jízdenka do pekla). Na webu ji můžete nalézt v sekci modifikace. Ta obsahuje několik nových misí a podíváte se třeba i na vlakové nádraží. Příběh začíná únosem Tommyho parťáků – Paulieho a Sama. Podle svědků v tom má prsty šéf Morellova skladiště. To je ovšem pouze začátek.

V červnu jsme vás také informovali o připravovaném programu LS3D Sandbox. Jeho autor na svém YouTube kanálu zveřejnil video, na kterém s editorem pracuje a ukazuje jeho funkce – od zobrazení samotné scény, tak i kolizí, cest pro chodce apod. Navíc zveřejnil i screen, na kterém bylo vidět zvýraznění syntaxe a dokonce i napovídání příkazů MafiaScriptu. Musím říct, že se máme na co těšit.

Aktualizace 15. 9. 2013 – 13:40:
Djbozkosz včera v nočních hodinách uvolnil veřejnou alpha verzi LS3D Sandboxu. Stahovat ji můžete kliknutím sem. Stažený soubor stačí vložit do adresáře s plnými právy a program spustit. Nejprve se stáhnou soubory, které LS3D Sandbox potřebuje pro svou funkčnost, následně si stačí přečíst informace a doplnit cestu, ve které je nainstalována Mafia. A nakonec ještě jedno upozornění – berte na vědomí, že je to alpha verze.


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama