Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Rok 2013 v přehledu

Martin Šebela (hadl) | 31. 12. 2013 – 0:00
Další rok je téměř za námi a já bych v této aktualitě rád shrnul to, co se třetí rok po vydání Mafii 2 událo.

Mnoho z aktualit se věnovalo především multiplayeru, který konečně každý z nás mohl vyzkoušet a udělat si názor. S ním byly zároveň vydány balíčky pro založení serveru – i tento web měl jeden čas vlastní, na kterém jsem se pokoušel naprogramovat různé možnosti. Vše ovšem rychle ztroskotalo – autoři multiplayeru se ke všemu přestali vyjadřovat, servery zmizely a s nimi i hráči.

Dalším velkým tématem, který jsem v tomto roce považoval za velkou událost, byla především aktivita 2K Czech na sociálních sítích. Firma začala reagovat na různé příspěvky od komunity, sháněla nové zaměstnance a zároveň jsme se těšili na nový oficiální web. To ovšem ještě nikdo z nás netušil, že se z 2K Czech v listopadu opět z ničeho nic stane mrtvá rybka a nevypustí ze sebe ani slovíčko.

Do celkového součtu bych vypíchl ještě tři věci – začala se vyvíjet alternativa k MWE, tedy LS3D Sandbox, objevila se nová skupina lidí, kteří rozjeli tvorbu multiplayeru do první Mafie a o něco smutnější zpráva z 2K Czech, které opustil programátor Václav Král.

To by tedy bylo pravděpodobně vše. Zdali se příští rok už konečně dočkáme nějakého ohlášení ze strany 2K Czech, je otázkou do diskuze.


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama