Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Aktualizace a zajímavosti

Martin Šebela (hadl) | 31. 10. 2009 – 16:13
Tak, už mě štval nadpis v rubrice Tipy & triky – pracuje se na zprovoznění rubriky, a tak jsem sepsal pár triků a tipů. Celkem je jich šest a každý z nich určitě znáte. Ale podle mne jsou mezi námi i tací, kteří je neznají, takže proč to nehodit na web. Zítra, pokud to stihnu, se na webu objeví ke stažení nová kapitola návodu Editace Mafie aneb jak na to. Naučíme se přidávat objekty do Mafie, konkrétně asi auta. Počítám samozřejmě s tím, že rubrika Tipy & triky nebude stávkovat a tak se budu snažit každý týden do rubriky nějaký ten trik přidat (možná, že mi pomůže i Fuldas).
Včera jsem na webu trochu pozměnil kód, abychom měli větší zabezpečení před spamovacími roboty. Sepsal jsem jej úspěšně a tak by se tu snad neměl žádný prevít objevit.
Několik měsíců už v televizi běží reklama na Renault Grand Scénic a když jsem ji viděl, tak mi přišla trochu povědomá hudba. No, koukněte na to sami zde a porovnejte s touto hudbou z Mafie :-) Tak co, je to ona? Toť otázka do komentářů.

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaAutor webuhadl

#30, vloženo 6. 11. 2009 v 19:01
Jo, jo. Říkal to i Fuldas

Harry

#29, vloženo 6. 11. 2009 v 9:19
Mě se zdá že je to určitě ta samá hudba, jsem to poznal hned poprvý a taky můžete někdy zaslechnout hudbu z Mafia v seriálu ulice u Henriho v hospodě.

filson

#28, vloženo 31. 10. 2009 v 16:24
Pěkné, škoda že ty triky všechny znám

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama