Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Shrnutí roku 2014

Martin Šebela (hadl) | 6. 1. 2015 – 18:01
Vzhledem k tomu, že aktualit za poslední rok bylo poskrovnu, hodilo by se připomenout aspoň ty důležitější informace.

Petice za Mafia 2 multiplayer

Jak je již dlouhou dobu vidět, na novou verzi multiplayeru nemá smysl čekat (poslední aktualizace vyšla v březnu roku 2013). Na doméně modifikace nyní najdete pouze petici, jejíž cílem je 2000 podpisů, které by měly hlavního autora multiplayeru motivovat k obnovení prací.

Lost Heaven Multiplayer

To multiplayer do první Mafie vypadá slibněji. V roce 2014 byly dva veřejné testy (byť v tom druhém byly bohužel určité technické problémy), a každý tak měl možnost tuto připravovanou modifikaci vyzkoušet.

Mafia World Editor

Pokud sledujete dění na webu MafiaScene.com, určitě jste si všimli, že ASM vydal nový MWE ve verzi 0.4, která vylepšuje generování stínů (tzv. lightmaps), upravuje ovládání a opravuje některé chyby (kompletní changelog je na zmiňovaném webu). Na český nástroj LS3D Sandbox od djbozkosza si musíme zatím ještě počkat a pouze se kochat screenshoty z testování editoru.

2K Czech zavřelo v Praze a hledá zaměstnance do Brna

O Mafii 3 se stále nic nedozvídáme, a tak aspoň stojí za zmínku, že česká pobočka (vyjma toho, že ta v Praze byla uzavřena) shání nové zaměstance. Na tom by nebylo zase nic tak zajímavého, kdyby ovšem mezi nimi nebyla pozice s názvem „vehicle artist“ (viz můj příspěvek na Twitteru).

Jestli se můžeme v roce 2015 na něco těšit, je těžké odhadovat, i když je třeba podotknout, že letos v srpnu od vydání Mafie 2 uplyne pět let. Pokud víte ještě o něčem větším, co se ohledně série Mafia událo za rok 2014, můžete to zmínit do komentářů.


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama