Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Informace o DLC, která budou u Mafie III

Martin Šebela (hadl) | 17. 9. 2016 – 15:50
Jako pro snad všechny ostatní dnešní hry vytvářejí vývojáři dodatečný stahovatelný obsah (DLC), jinak tomu nebude ani u Mafie 3.

Hned po vydání hry budou zdarma k dispozici malé balíčky, které do hry přidají nové obleky pro hlavní postavu – Lincolna Claye, větší možnosti při úpravě vozidel (výměna kol, registrační značky, laku a vylepšování po výkonnostní stránce) a možnost závodů, ve kterých si budete moci ve hře vydělat nebo získat jiné ceny. Po měsíci od vydání hry pak na hráče ještě čeká malý balíček třech střelných a zlatých zbraní.

Zároveň samozřejmě budou vydávána i příběhová DLC, která už ovšem budou zpoplatněna (pokud nebudete vlastnit Season Pass). Zatím jsou v plánu tři – v jednom z nich půjdete po stopách zkorumpovaného šerifa, v dalším bude Vaším úkolem rozprášit drogové doupě a ve třetím se pro změnu spojíte s agentem CIA.

Více podrobností naleznete v rubrice DLC. Zároveň jsem aktualizoval (a stále ještě upravuji a doplňuji) i jiné rubriky z důvodu nových informací (podrobnosti o sběratelské edici, nová zjištění o samotné hře apod.). Za tuto dlouhou neaktivitu z mé strany se všem návštěvníkům webu omlouvám.

Mafia III – jedno z příběhových DLC


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama