Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Xmas Battle mod je tady!

Martin Šebela (hadl) | 24. 3. 2010 – 0:27
Konečně! Delší dobu očekávaný Xmas Battle Mod tvořený mnou a Snackem se po několika měsících naštěstí objevil. Někteří možná nadávali na odklady, ale čím to vlastně bylo, že jsme modifikaci stále odkládali? Důvodů je mnoho. Zezačátku to byly především problémy, a to se vším všudy! Neměli jsme tušení, jak se tvoří nějaká kolize a hledali odpověď na všemožných fórech, samozřejmě v angličtině a ruštině. Podobné to bylo například i u souboru check.bin, který zajišťuje pohyb osob, ale i u dalších věcí. Dále bylo vydání odkládáno kvůli škole a Snackovým osobním důvodům (ne třeba rozepisovat). Vše jsme naštěstí vydrželi a modifikaci, jako jedni z mála dokončili (opravdu – je hodně lidí, co si řekne – "Vytvořím modifikaci, vždyť je to lehký.", jenže postupem času naráží na problémy, se kterými nepočítali a případně je ani neumí vyřešit, modifikace pak zapadne do "temnoty mrtvých módu"). Původně jsme v modifikaci plánovali velikost mapy cca 30x30 metrů s kopečky, které jsou v tutorialu (můžete do nich najíždět taxikem), ovšem, aktuální technologie nám nedovolily tento plán uskutečnit. Vše pak probíhalo jinak. Jednou se bohužel stalo, že po několika hodinách práce v DCEDu a MWE mi sám od sebe DCED vymazal několik dat ze souboru scene2.bin a to není zrovna důvod k radosti. Znovu vytvářet něco, co již dříve bylo, je nechutné. Nikdy dál se mi to již nestalo (zlaté zálohy po každé změně :).

No, to by pro historii stačilo, teď máte možnost stahovat. Instalace je jednoduchá, řídíte se pokyny na obrazovce. Jenom upozorňuji, že složka savegame ve vašem adresáři Mafie bude automaticky přepsána na savegame_zaloha, protože modifikace vyžaduje nový a hlavně čistý profil. Po instalaci stačí spustit Mafii, přivítá vás nový design menu a dále kliknout na dřívější tlačítko Tutorial – nyní Xmas Battle Mod. Pak si stačí užívat hraní :)
Varování: modifikace není o stylu vidím, zabiju! Je potřeba trochu použít logiku, jako v kampani hry. Veškeré dotazy v podobě "hej ja se nemuzu dostat dal, poradte pls" nebudou zodpovězeny (na této stránce), akorát by tu někdo spoileroval a zároveň spamoval.
A abych nezapomněl – v modifikaci je několik easter eggů (proto máte zobrazené skóre). Celkové skóre činí 1440 – kdo této hodnoty dosáhne, nalezl všechny easter eggy a zabil všechny nepřátele.

PS: přinesu ještě podrobné informace, jaké máme skvělé kolize (lepší než původní, nekecám :) a další zajímavé informace…

Ještě jednou, užijte si to :)

Stáhnout Xmas Battle Mod

    

    


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaAutor webuhadl

#107, vloženo 22. 5. 2010 v 21:17
milan olah: a není lepší si ji spíš zakoupit?

milan olah

#106, vloženo 17. 5. 2010 v 13:35
nevite kde bych mohl stahnout mafii 1

Daniel Kotalík

#90, vloženo 27. 3. 2010 v 11:08
Fakt Suprovej Mod

Autor webuhadl

#88, vloženo 26. 3. 2010 v 19:39
Instalace v zipu nefungovala? Pokud nemá celkový archiv přes 9 MB, stáhni ho znovu.

Nazamir

#87, vloženo 26. 3. 2010 v 19:31
Ludia, nejde mi to, stiahol som, ale ani mi to neulozilo, ako to mam spravit, aby sa to spustilo? neznasam take patche, ktore su nevysvetlene, nedoriesene..screeny ste sice podavali, ale co z toho?clovek by aj chcel, aby sa to dalo spustit..stiahlo to sice hned, ale ani naznak, zeby to malo ist..neviem, aky je s tym problem..no nie vsetci sme programatori a rozumieme kazdej novej veci, alebo kazdej obligatnej situacii pri takejto cinnosti..

Autor webuhadl

#84, vloženo 25. 3. 2010 v 19:42
Dobře, dík, dopíšu

Gemb

#82, vloženo 25. 3. 2010 v 19:27
Ja som mod hral na verzii 1.2 Cz takze v sekcii modifikacie mozete napisat ze je aj 100% funkcnost s touto verziou

Autor webuhadl

#78, vloženo 24. 3. 2010 v 15:46
Proběhl update aktuality, zapomněl jsem na jeden easter egg, takže konečné skóre činí 1440, jsem zvědav, zda jej někdo dosáhne bez použití editorů

Autor webuhadl

#77, vloženo 24. 3. 2010 v 15:33
Sakra, že bych na nějakej zapomněl? Jdu testovat.

Gemb

#76, vloženo 24. 3. 2010 v 15:32
Super uz som nasiel vsetky eggy a dokonca som zarobil viac nez 1430 ale az 1440 xd

starší >

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama