Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Esaul ve Score

Martin Šebela (hadl) | 27. 3. 2010 – 16:42
Jestliže pravidelně sledujete herní časopisy, mohli jste se dozvědět, že ve Score č. 194 se objeví informace o tom, co vlastně nyní dělá Esaul, když ukončil svou práci na Cantrell city.
Esaul, vlastním jménem Tomáš Pondělík se v článku především rozepsal o možnosti, že může vycestovat do některého státu EU na pracovní stáž a k tomu získat finanční podporu od školy. Konkrétně vycestoval do Paříže, tedy hlavního města Francie. Sice z francouzštiny umí jen základy, ale v práci, ve studiu Cyanide mluví spíše anglicky, protože není sám, kdo je ve studiu cizinec. Dále si v článku především chválí Francouze, popisuje pracovní náplň a mnoho dalšího. Ovšem, vše má své klady a zápory a jak už to tak bývá, tak jsou hlavní města trochu předražená – půllitr piva za 7 €. Vše rozepsal na tři stránky, včetně obrázků.
Takže pokud se chystáte na pracovní stáž například do Francie, případně do jiné země Evropské unie, článek si určitě přečtěte. A co se týče Mafie, tak je v článku maximálně zmínka o tom, že Esaul má zkušenosti s výrobou modifikací.

Na web jsem během dneška ještě vložil několik triků ze hry. Většinu asi budete znát, ale co třeba skrytý trezor v hotelu Corleone nebo neznámý rozhovor na konci hry?

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama