Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Dojmy z betaverze módu Cosa Nostra

Martin Šebela (hadl) | 16. 4. 2010 – 17:43
Jak asi tušíte, datum vydání této modifikace by mělo být během několika dní (přesné není stanoveno, pouze odhady). Na internetu se mezitím objevila betaverze tohoto módu, kterou si může kdokoliv stáhnout. Celková velikost činí něco kolem 160 MB, ve které jsou i různé programy, které opatchují hru na verzi 1.0. A jaké jsou mé dojmy?
Především mě potěšilo zlepšení příběhu (vyslyšeny názory hráčů Mission packu). Oceňuji sice i vytvoření vlastního města, ale bohužel to není tak úplně město, spíše městečko, což mě trochu zklamalo. Na ulicích občas například potkáte opraváře nebo bavící se lidi, ovšem ten pravý ruch, známý z Lost Heaven zde nenajdete, takže nepočítejte, že tu budou jezdit lidé v autech. Mise byly tentokrát propracovanější, ale možná by ještě něco málo chtělo doladit. Bar bez oken působí jako pěst na oko. Jediné, co bych opravdu jako hráč vytkl, byla určitě hudba a rozhovory. Nemyslím tím, že hudba a dialogy byly vyloženě špatné, to určitě ne, ale občas byla hudba hlasitější než rozhovor a protože se nezobrazují titulky, v podstatě není nic slyšet. Ještě že existuje snížení hlasitosti hudby v menu! Jinak byl mód povedený, tentokrát s mnohem lepším příběhem, ale pořád to má nějaké své mouchy, naštěstí se to ještě může doladit, protože je to pořád betaverze, která byla na internetu uveřejněna někdy před třemi týdny.
Takže ve finální verzi očekávám doladění všech bugů a podobně. Uvidíme, jak se modifikace vydaří. V podstatě to bude snad druhý největší projekt do Mafie od slovenského vývojáře Michala Šafárika, který nám mimochodem poskytl i rozhovor zhruba před půl rokem.

          


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaAutor webuhadl

#102, vloženo 16. 4. 2010 v 20:12
Jsem zvědav

Gemb

#101, vloženo 16. 4. 2010 v 19:49
Mozem povedat ze plna verzia bude dost upravena a vylepsena, bude za chvilku vydana.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama