Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Mafia World Editor v0.2.6

Martin Šebela (hadl) | 26. 4. 2010 – 17:24
Pokud sledujete scénu ohledně editace hry, nemohla vám uniknout nedávná zpráva o vydání nové verze známého Mafia World Editoru (MWE) od autora ASM, která již podporuje úpravu, tvorbu a mazání (ano, dokonce i mazání) kolizí, což se dá nazvat revolucí, jelikož doteď bylo možné kolize mazat maximálně přes program TreeRE (a to pouze v některých verzích), kde jste však museli přemýšlet, která že to kolize vlastně je anebo tu byla druhá možnost, sice o něco těžší s HEX editorem. MWE nám ale parádně umožňuje dělat všechny tři věci bez sebemenších problémů.
A abychom nezůstali jen u kolizí – opraveny byly i některé bugy v programu (lepší přemisťování objektů přes CTRL + 3…), ale nyní si můžete nechat zobrazit i standart objekty, včetně světel.
Download jako obvykle hledejte v rubrice Programy. Doporučuji si přečíst readme k programu ohledně kolizí, protože náhodně na to určitě nepřijdete. K Mafia World Editoru jsou přibaleny i DLL knihovny, které by měly zaručovat kompatibilitu a další soubory, především textové s návody.
Za chvíli nám budou editor závidět snad i sami vývojáři původní hry. Otázkou pro nás ovšem zůstává, zda máme pokračovat v návodu ohledně vytváření kolizí v programu ZModeler…

Mafia World Editor – zobrazení objektů a standart objektů Mafia World Editor – zvýraznění tvarů jednotlivých kolizí


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | Italikajura

#133, vloženo 13. 10. 2010 v 18:31
Pořád nevím jak se dají posouvat objekty myší

lucas36

#131, vloženo 20. 9. 2010 v 12:53
jj to už som zjistil pred 7 lety

tomáš

#108, vloženo 21. 6. 2010 v 18:28
tento trik vám doporučuju si vyskoušet, dejte si v mafii jízdu vemte si Thompson 1928 a až uvidíte nějaké auto ve kterém sedí člověk odstřelte, mu kola pak do toho auta nasedněte a rozjeďte se a až vystoupíte tak bude mít nová kola.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama