Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Mafia II a Mafia na Steamu!

Martin Šebela (hadl) | 21. 7. 2010 – 18:06
Mafiánský kabát na SteamuPokud sledujete herní scénu ohledně druhého dílu Mafie, nemohlo vám uniknout, že bude k dispozici na serveru Steam. A tak se i stalo.
Oficiální stránka služby se změnila do mafiánského kabátu a láká všechny své návštěvníky přeobjednávkou buď klasické verze Mafie II anebo verze sběratelské.
Ať si koupíte, co si koupíte, ke každé verzi navíc dostanete zdarma předchozí díl hry! Ovšem, má to pravděpodobně háček… Mezi jazyky u her není uvedena čeština, takže to znamená, že byste si hru sice zaplatili, ale zahráli v některém z cizích jazyků.
Zda bude Mafie II i její předchůdce na Steamu ke koupi v češtině je tedy zatím neznámé, ale snad se to během několika dní dozvíme, protože jsou mezi námi i tací, kteří si hru raději koupí a legálně stáhnou na této službě, než aby měli doma další krabici (i když u Mafie II trochu pochybuji :).
Mimo to naleznete mezi screenshoty u druhého dílu i několik nových kousků, například přestřelku v jakémsi čínském hotelu. Některé záběry (v plné kvalitě) ze hry jsem přiložil na konec článku.

Jinak omluvte dlouhou neaktualizaci, ale chystám přechod na novou verzi tohoto webu, která se nebude zabývat pouze prvním dílem, ale i jeho nástupcem! A o prvním dílu je v podstatě sucho, takže je to jeden z dalších důvodů. Mimo to jsem nedávno změnil anketu a předchozí byla opět přesunuta do sekce starých anket.
Pokud chcete mezitím sledovat i nějakém naše postřehy, sledujte náš účet na Twitteru! Těšte se nejen na web!

  

UPDATE (19:30): o Mafii na Steamu již napsala i Elizabeth na oficiálním webu hry.

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama