Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Mafia II přišla do Severní Ameriky

Martin Šebela (hadl) | 24. 8. 2010 – 10:10
Po dlouhých skoro osmi letech (první díl se nám ukázal 28. 8. 2002) se Mafie II objevila nejprve v Severní Americe. My si ještě musíme počkat do 27. 8. (taktéž tohoto roku, odklad se na poslední chvíli žádný nekonal).
A někteří hráči už mají hru staženou od včerejšího dne, možná i dřív, ale nelegálně. To už je jejich věc. Zda za hru zaplatí anebo si jí stáhnou z některého serveru. Co jsem tak pochopil, tak cracky už jsou na světě, takže pirátství v malé míře rozhodně nebude. Záleží jen na vás, zda česko-americkou hru podpoříte, či nikoliv.
Společně s vydáním se objevily na Steamu i počeštěné (kupodivu :) achievementy, kterých je celkem 57. Někdo už našel všechny playboye, někdo už dokončil hru…

Mimojiné se Xzone ozval o půlnočním prodeji v Praze. Přinesl aktualizaci, ve které nám sdělil, že si v sále budeme moci hru zahrát ve 3D na těchto třech monitorech.
Dále představil přesný program:
Ve 20:00 se začne pouštět do sálu, ve 21:00 začnou různé soutěže o dárkové předměty s motivem Dvojky a od 22. hodiny začně přednáška a pokec s vývojáři (Martin Zavřel, Tomáš Hřebíček, Roman Hladík, Jan Kratochvíl, Josef Vašek, Martin Dvořák). A na konci dne 26. 8. 2010 to všechno vypukne! Celou akcí bude provázet Ondřej Broukal (z GamePage :).

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama