Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Češi hodnotí Čechy

Martin Šebela (hadl) | 25. 8. 2010 – 13:17
…a Američany. Dnes padlo embargo na české recenze, a tak je čas si první z nich projet.

9/10

Trochu dříve recenzoval server Eurogamer.cz, který hře udělil pěkných 9 bodů z 10. Filmový zážitek, dobová atmosféra, smysl pro detail, … ale i přesto se pár slabších míst najde. Celou recenzi čtěte na samotném serveru o obsahu čtyř stran.

89/100

Další, kdo se objevil s recenzí byl například Gamepark.cz. Opět celkem obsáhlá recenze prozkoumala většinu zákoutí hry a odnesla si 89% ze sta. Autor hře vytkl například vedlejší mise, které by hru ještě více obohatili, ale jinak před samotným českým studiem smeká a chválí i český dabing.

85/100


I Bonusweb.cz se hře podíval na zoubek a ohodnotil ji 85%. Opět vynikající atmosféra bez konkurence, parádní optimalizace pro PC. Jako zápor server uvedl například slabší část v příběhu přibližně v polovině hry.

8/10

Hrej.cz hru ohodnotil 8 body z 10. Líbily se přestřelky a systém krytí, samozřejmě i příběh, naopak město je trochu chudší co interaktivity týče a český dabing by mohl být lepší.

8/10

A poslední, o kterém vím, že hru recenzovalo, bylo Doupě.cz. Mafie II si od serveru zasloužila stejné hodnocení jako u Hrej.cz, tedy 8/10. Recenzent vytkl hře hlavně otravné bugy, včetně problematické AI parťáků. Závěrem zmínil, že Dvojka je prostě povedená hra.

Časem by se měli v Česku objevit i další recenze, například takový Level s recenzí přijde na trh přesně pozítří, tedy v den vydání Mafie II u nás. SCORE by se pak mělo objevit někdy po 30. srpnu.

Dnes k večeru očekávejte vyhlášení vítěze o originálku Mafie II!


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaAutor webuhadl

#122, vloženo 25. 8. 2010 v 21:05
Už jsou na webu

luksmor

#121, vloženo 25. 8. 2010 v 19:42
kdy budou výsledky soutěže

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama