Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Mafie II je tu! (aktualizováno)

Martin Šebela (hadl) | 27. 8. 2010 – 11:26
Po osmi letech vývoje se i u nás, kdesi v České republice objevila Mafie II! Byly to dlouhé roky plné odkladů a zklamání, ale doufám, že většinu hráčů druhý díl potěší a případně jsou to lidé, kteří hru trochu zmodifikují.
Nevím jak vy, ale já se objevil na půlnočním prodeji od Xzone v Praze. Něco málo jsem nafotil (sice mizerná kvalita, ale stačí) a natočil, takže doufám, že to ještě dnes hodím na web (jestli mi to hra dovolí :). Malou ochutnávku jsem ale přeci jen na web nahrál.

  

Mimojiné se na ČT24 objevila reportáž o Mafii II. Televize navštívila přímo sál v Praze, kde Xzone.cz půlnoční prodej pořádal. Reportáž můžete zhlédnout na webu České televize.

Horší jak zpráva s českým dabingem a titulkami, které nelze ve hře zapnout (u krabicové verze). Budeme si pravděpodobně muset počkat na aktualizaci, která se doufejme objeví co nejdříve.

Užijte si hru, já už jsem zkoušel koukat do registrů, přece jenom jste na stránce, která se zabývá modifikováním Mafie (2K Czech modifikace uvítají :)

UPDATE (16:26): Cenega Czech vydala na svých oficiálních stránkách prohlášení týkající se češtiny:

Vážení zákazníci,
velmi se omlouváme, ale jak jste již nepochybně zjistili, PC verze hry Mafia II je i po druhé hodině odpolední stále v ENG verzi. Každou minutu tento problém, který zasáhl kromě Česka také naše kolegy v Polsku, urgujeme u zahraničního vydavatele 2K a čekáme na nové informace. Lidé z 2K tuto situaci registrují a usilovně pracují na vyřešení problému, který patrně leží v nastavení kódu ve službě Steam. O novinkách Vás budeme informovat hned jak dostaneme nové údaje.


UPDATE (16:41): Čeština již funguje! Pro stažení restartuje Steam (vypněte a znova spusťte). A pokud vám čeština stále nefunguje, klikněte pravým tlačítkem na hru v Knihovně ve Steamu a v jazycích vyberte češtinu! Užijte si to!

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaBuha

#123, vloženo 27. 8. 2010 v 14:38
Konečně!!!

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama