Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Další české recenze

Martin Šebela (hadl) | 6. 9. 2010 – 20:15
Další čeští recenzenti zveřejnili své názory na Mafii II. A jak to dopadlo?

8/10

Na zoubek hry se podíval například časopis Level. Hra byla ohodnocena osmi body z deseti. Verdikt autora recenze je následující: "Ani technicky brilantní svět plný života s úžasným smyslem pro detail nedokáže úplně zastřít fakt, že některé prvky zůstaly trestuhodně nevyužité. Skvělá hra, která ale měla na víc."

80/100

V časopisu Score pak hru ohodnotili 80/100 a jako klady bylo uvedeno město Empire Bay, dobová atmosféra, technické zpracování a příběh. Do záporů pak byla zařazena délka hry a několik nevyladěností.

80/100

V pořadu GamePage se taktéž objevila recenze Mafie II a odnesla si opět 80 ze 100. Klady? Nádherně zpracované město, dobová atmosféra a interaktivní prostředí. Naopak zápory – nevýrazná AI, nudné pasáže a bezcharakterní Vito.

7/10

Na hru se také podíval redaktor z webu Games.cz a ohodnotil ji 7/10. Recenzentovi se nelíbilo nudné ježdění autem z bodu A do bodu B, ale i herní doba. "Mafia 2 je perfektně technicky a umělecky provedený kousek…".

8/10

A poslední, koho v aktualitě co se recenzí týče zmíním, je server Zing.cz. Ten hru ohodnotil taktéž 8 body z 10. Jako klady uvedl skvělé příběhové pozadí, uvěřitelné postavy, lineární, ale velice atmosférický zážitek, město Empire Bay a větší příklon k realismu. U záporů pak občas pokulhávající AI, velká omezenost a linearita a že větší zábavu nabídne až DLC.

 


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama