Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Mafia II book, multiplayer a nový komiks

Martin Šebela (hadl) | 16. 10. 2010 – 21:41
Po dlouhé době konečně sepisuji aktualitu, která je opravdu pestrobarevná.
Mafia II Signature Series Strategy Guide je knížka, o které jste mohli před vydáním hry slyšet (a možná i po). Ukrývá se v ní návod na kampaň, na hledání Playboyů, mapa, informace o postavách a další obsah na 240 stranách. Jestliže sledujete náš Twitter, mohli jste narazit na zprávu o tom, že jsem tuto publikaci našel v jednom z rakouských obchodů. Přidávám tak dvě fotografie, sice trochu nižší kvality, ale jak se říká, obrázek vydá za 1000 slov.

 

Projekt Mafia II Multiplayer se pomalu dokončuje a autoři mluví o tom, že někdy po 22. říjnu spustí možná i veřejnou betaverzi modifikace! To znamená, že byste se mohli připojit na některý server (za pomoci určitého programu) z pohodlí vaší židle u počítače. Wallpaper od tvůrců v rozlišení 1920x1080 také přijde vhod.

Mimojiné Snack z webu Mafia-mods.tym.cz vytvořil další kapitolu komiksu, tentokrát z mise Molotov party. Pokud jste zapomněli, o co v této části hry jde, komiks určitě zhlédněte.

Pro ty, kteří modifikují první díl hry mám celkem dobrou zprávu. ASM se nejspíše pustí do další verze Mafia World Editoru, která by nám mohla opět přinést některá vylepšení (například možnost editovat skripty). Uvidíme.

Nakonec ještě upozorním, že jsem změnil anketu na celkem zajímavé téma (předchozí lze nalézt v sekci staré ankety). A protože jste nyní mohli zaznamenat období bez aktualizací, přidávám aspoň informace o tom, že koncem tohoto měsíce spuštím novou verzi webu, s kompletně novým designem a zaměřením i na druhý díl hry.

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama