Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Instalace modifikace Mafia II Multiplayer

Martin Šebela (hadl) | 11. 7. 2012

Stáhněte soubory, které obnoví první verzi hry, pro kterou byla modifikace naprogramována. Soubory můžete stáhnout na našem webu kliknutím sem.
Následně soubory vyexportujte (přetáhněte) ze staženého souboru do adresáře, kde máte nainstalovanou hru (výchozí je C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\ nebo C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\).
Soubory případně přepište.

Nyní stáhněte modifikaci ve verzi 0.1a-r4 – například kliknutím sem z našeho webu. V instalátoru budete vyzváni k zadání cesty, kde je hra nainstalována – stačí tedy vybrat C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mafia ii\ nebo C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii\ (bez složky pc).

Po provedení instalace klikněte pravým tlačítkem myši na soubor m2mp.exe, který se opět nachází ve složce se hrou (výchozí je C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\ nebo C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\) a zvolte položku Vlastnosti. V záložce Kompatibilita zaškrtněte volbu Spustit tento program jako správce. Potvrďte stisknutím OK a soubor spusťte.

Po spuštění se s největší pravděpodobností budou stahovat aktualizace, které mezitím pro modifikaci vyšly. Jejich stahování určitě nerušte.

Následně se nalézáte v klientu pro připojení k serverům – ještě před připojením na některý ze serverů si ale musíte zvolit jméno, pod kterým budete ve hře viditelní. Stačí v levém menu kliknout na malé ozubené kolečko a v prázdném textovém poli zadat jméno.

Poté se již můžete připojit na libovolný server – stačí kliknout na ikonku tabulky v levém menu, vybrat si některý ze serverů, kliknout na něj a připojit se pomocí tlačítka Connect.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama