Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Bastard se štěstím

Martin Šebela (hadl) | 15. 2. 2010
Paulie dostal nápad, jak zabít Sergia Morella. Běžte s ním za Vincenzem pro zbraň (Colt 1911) a pak za Raplhem pro auto (Guardian Terraplane Fordor). Poté vyražte na Central Island k restauraci Italian Garden.
U restaurace vstupte do telefonní budky a klikněte – spustí se animace. Po ní musíte setřást pronásledovatele, učiňte tak a vraťte se do Salieriho baru. Salieri s Vincenzem vymysleli nový plán, který by měl vyjít. Seberte bombu z Vincenzova stolu, jeďte k Morellovu domu do Oakwoodu a dejte mu pod auto bombu. Po příjezdu počkejte, až gangster vykouří cigaretu a odejde. Pak pod auto dejte bombu, po chvilce začne animace. Bohužel i tento plán se nevydařil, jelikož do auta nasedla Morellova milenka. Dalším plánem je restaurace Rainbow Garden v Down Townu, u které se Sergio schází s ostatními. Vyražte tam, v dostatečné blízkosti se spustí cut scéna. Následně po vás jdou opět pronásledovatelé, zbavte se jich a vraťte se do Salieriho baru. Později Salieri vymyslel jiný plán, který však nevykonáváte vy, ale jiní Salieriho muži, vy jste jen doprovod. Ovšem ani tato akce se nepodaří a máte sledovat Sergia, kam jede. Dojede do přístavu Lost Heaven, kde již na vás čeká mnoho protivníků. Snažte se všechny zabít, jsou rozproštěni po celém přístavu, hlavně pozor na odstřelovače, kteří jsou na jeřábech. Po důkladném vyčištění můžete použít tři lékárny – jedna nedaleko lokomotivy, druhá pak u haly č. 2 (hall 2) a třetí u druhého vchodu do přístavu (konkrétně v šatně). U lokomotivy můžete také nalézt devět granátů. Určitě je využijte, případně i dřív. Poté najděte Sergiovu limuzínu a nedaleko uvidíte dva vagóny. Přehoďte výhybku (ta blíž u vagónu) na druhou stranu a odstraňte zarážku před vagónem – ten se tak rozjede přímo do vrat, za kterými je Sergio. Poté se spustí animace, ve které vagón vybuchne. Nyní použijte nejlépe granáty a hoďte je do haly. Ostatní zabijte, nakonec odstraňte samotného Sergia a běžte do malé místnosti nakonci haly, ve které je poslední lékárna – použijte ji. Poté vyjděte z haly a běžte ke druhému východu, kde vyjdou čtyři nepřátelští gangsteři. Zabijte je a vyjděte z přístavu. Gangsteři přijeli autem, takže si jej vypůjčte. Teď vyražte za Lucasem. Ten nutně potřebuje pomoc, jelikož jeho kamarád je postřelený v China townu a potřebuje rychlý odvoz k doktorovi do Oakwoodu. Musíte mít auto, které má 4 sedačky (a pokud jste si vzali auto gangsterů, tak jej máte). Zajeďte do Chinatownu, na chodníku bude jeden postřelený, druhý pak o kus dál (vedle něj bude i někdo jiný). Oba nastoupí a vy jeďte do Oakwoodu k doktorovi. Po splnění mise se vraťte k Lucasovi, dá vám typ na auto Bruno Speedster 851, které parkuje u garáží na Central Islandu. Zajeďte tam, ukradněte auto (pozor na strážného) a vraťte se zpět do Salieriho baru. Po příjezdu vás hra ještě požádá, aby jste smazali některé auto ze své garáže (je již plná). Doporučuji smazat Bolt Ace nebo jiné, starší auto.

Tipy
- hned na začátku mise Bastard se štěstím máte možnost si promluvit se Salierim, ale i s Luigim
- v přístavu máte možnost naposledy využít granáty v misi
- v přístavu můžete nedaleko Sergiovy limuzíny střelit do velkých sudů, které ihned explodují
- můžete si vybrat, zda vyjedte z přístavu vchodem, kterým jste přijeli nebo druhým vchodem, na obou stranách však budou čekat gangsteři

Nová auta v garáži
- Guardian Terraplane Fordor
- Bruno Speedster 851


Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama