Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Smetánka

Martin Šebela (hadl) | 15. 2. 2010
Nadešel čas, oddělat Morella. Jděte společně s Pauliem a Samem k Vincenzovi pro zbraně (upilovaná brokovnice), poté si vypůjčte některé z dosavadních aut (například Guardian Terraplane Fordor). Vyjeďte z baru a jeďte k divadlu na Central Islandu. Morello už však bude odjíždět, takže ho pronásledujte až na venkov. Nyní jsou dvě možnosti, kam Morello pojede.

Letiště:
Na letišti vám přestane jet auto, vystupte a běžte k hangáru, kde je nastartované letadlo. Zabijte dva bodyguardy a běžte na dráhu, u které budou čekat Sam s Pauliem. Nastupte do auta a střílejte Thompsonem do motorů letadla. V horní části obrazovky vidíte ukazatel poškození. Pokud jste poškodili letadlo dostatečně, Morello s letadlem nad lesem spadne.

Rozestavěný most:
Pronásledujte Morella až k nedostavěnému mostu na venkově. Zde se spustí animace, ve které Morella v autě shodíte společně s jeho kumpány z mostu. Po chvilce vybuchnou.

Po zabití Morella se vydejte za Lucasem, Paulie vám však řekne, abyste ho, i Sama nejdříve odvezli do Salieriho baru a pak se sem vrátili. Učiňte tak. Lucas vám zadá úkol v podobě shození auta do moře. Auto je hledané policisty, takže je na vás vyhlášeno pátrání. Zajeďte k majáku hledaným vozidlem a pomocí jiného auta to hledané shoďte. Nakonec se vraťte k Lucasovi, ten vám doporučí německý sporťák. Případně si u Lucase doplňte život. Poté se vydejte do New Arku k restauraci Roy's grill. Z restaurace vyjde majitel auta, kterého odstraňte a ukradněte auto. Poté se vraťte k Salierimu. Hra vás požádá o smazání některého auta (doporučuji odstranit některý ze starších typů). Po této misi následujte čtvrté intermezzo.

Tipy
- hned na začátku mise si můžete popovídat se Salierim ohledně Morella
- mise, ve které jsou dvě možnosti, jak ji splnit

Nové auto v garáži
- Celeste Marque 500


Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama