Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Smrt umění

Martin Šebela (hadl) | 15. 2. 2010, upraveno 7. 11. 2010
Paulie je bohužel mrtvý a Sam po vás chce, abyste zajeli do městské galerie. Nejprve si však zajeďte pro zbraně ke Žlutému Pítovi (doporučuji stejný výběr arzenálu jako v misi Melouch), pak ještě k Lucasovi pro auto.
Lucas potřebuje zjistit, kde se ukrývá člověk, který mu dluží peníze. Chodí za ním jedna prostitutka z hotelu Corleone. Zajeďte tam a sledujte ji. Od lehké ženy si udržujte odstup. Nakonec dojde k ulici nad kostelem v Down Townu. Vraťte se zpět k Lucasovi a promluvte si s ním. Řekne vám o vylepšeném autu, které vlastní majitel autobazaru v Čínské čtvrti. Zajeďte tam a připravte si pumpovací brokovnici. Na místě odstřelte zámek na vratech a pak pozabíjejte všechny psy. Nyní ukradněte oranžového Thora 812.
Pak zajeďte na Central Island k městské galerii za Samem (klikněte na dveře). V galerii se spustí animace a poznáte, že vás Sam podvedl. Pozabíjejte všechny. Doporučuji využívat hlavně Thompson. Pak běžte ke schodům, zabijte bavící se gangstery a běžte k nim. Dejte však pozor na granát, který spadne ze schodů! Po něm ještě přijdou další dva protivníci. Poté seberte munici a běžte po schodech nahoru, kde se spustí další animace. Nepřátelé budou všude za zabrádlím, takže dejte opravdu pozor. Poté vyběhněte schody a vyčistěte celé toto patro. Pak běžte zpět ke schodům, nedaleko je lékárná, avšak pozor. Gangster opět hodí granát, takže počkejte, než vybuchne. Poté použijte lékárnu a zabijte gangstera, který granát hodil. Dále běžte do velké chodby a projděte to tu, dokud se nespustí animace, ve které po vás jde sám Sam. Zde se hra konečně uloží. Sam má nekonečno nábojů, takže pozor. Po několika kulkách uteče, běžte za ním (stačí jít po stopách krve), je raněný a vykoukne z jedné uličky – začne střílet, takže buďte připraveni. Pokud se do něj trefíte, následuje další animace.
Poté se spustí epilog, ve kterém je závěr hry. Pokud jste úspěšně dohráli tuto misi, dohráli jste zároveň kampaň hry. Gratuluji! Otevřely se nové možnosti jízdy, ale i extrémní jízda.

Tipy
- v galerii se důkladně kryjte, mise není dvakrát nejlehčí
- gangster, který u lékárny hodil ze schodů granát, má u sebe ještě jeden, takže jej můžete sebrat
- nyní byste měli mít přístupná všechna auta ve volné jízdě, kromě prototypů


  

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama