Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Volební kampaň

Martin Šebela (hadl) | 15. 2. 2010
Zbývá poslední člověk, kterého je potřeba odstranit a to politik Sewera.
Zajděte si k Vincenzovi pro zbraně (odstřelovací puška Mosing Nagant a Colt 1911), poté k Ralphovi pro auto (Wright Coupe).
Vyjeďte ze Salieriho baru a jeďte ke staré věznici na parkoviště, kde je dělník. Řekne vám, že sem nesmíte – zabijte ho a shoďte ho do kanálu (kliknutím na dělníka). Poté vstupte do kanálu i vy a vylezte druhým žebříkem do objektu věznice. Hra se uloží. Běžte kolem cihlové zdi, za kterou parkujete až nakonec, kde budou dveře. Vstupte. Uvidíte rozmlácenou místnost. Jděte z místnosti dál, do haly, až ke schodům. Vyběhněte je. Zde se setkáte s prvním kontaktem – zabijte všechny. Běžte tam, odkud vyšel první bezdomovec (v hnědém oblečení). Projděte chodbou a v jedné místnosti narazíte na dva protivníky. Odstraňte je (například přes díru ve dveřích). Můžete zde sebrat páčidlo, které je na zemi u starého kotle. Poté se vraťte zpět, kde bezdomovci měli rozdělaný oheň v sudu. Běžte na balkón a po něm dál, až narazíte na dveře. Vstupte do nich a vyražte další. Chlápek s brokovnicí upadne – zastřelte ho společně s ostatními. Běžte dál, vyběhnou na vás tři bezdomovci, odstraňte je a proběhněte chodbou dál. Narazíte na velkou díru ve zdi, u které je lékárna, kterou můžete použít. Pak projděte další chodbou. Nakonci narazíte na dva chlápky, jeden uteče, druhého zabijte. Toho prvního pronásledujte – šel po schodech do vězeňské věže. Vystupte opatrně pomalu po schodech a cestou zabijte všechny protivníky. Nakonec vyjděte až ke dveřím úplně nahoru, kde se hra uloží a můžete oddělat politika odstřelovací puškou. Zabijte ho a vraťte se zpět po schodech úplně dolů. Vyjdete u dvorku, na kterém jsou psi. Všechny pozabíjejte nebo zabijí oni vás. Poté použijte buď páčidlo nebo některou ze zbraní a zničte zámek, který blokuje velké železné dveře. Pokud jste na začátku zabili dělníka a odtáhli ho do kanálu, vše proběhne bez problémů, pokud jste ho do kanálu neodtáhli, budou na vás před věznicí čekat kriminalisté, kteří prověří, zda nemáte vražednou zbraň.
Nyní zajeďte za Lucasem, který pro vás má úkol. Musíte rychle zajet do Works Quarter pro Lucasova přítele dřív, než jej sebere policie. Poté s ním zajeďte zpět k Lucasovi. Lucas vám řekne, že v Oak Hill máte ukradnout Lassiter V16 Apollyon. Pokud nemáte plný život, doplňte si jej u Lucase, poté vyražte. U auta budou okukovat dva chlápci, řekněte jim, ať vypadnou a můžete začít. Nakonec jeďte zpět do Salieriho baru. Hra vás nakonec ještě požádá, abyste smazali některé z dosavadních aut z garáže (doporučuji nějaké staré).

Tipy
- hned na začátku mise je možno si promluvit se Salierim
- pokud dělníka u věznice zabijete a neodtáhnete jeho tělo do kanálu, budou vás po odchodu z věznice prohledávat kriminalisté
- jsou dvě možnosti, jak otevřít zámek od vrat, která vedou z věznice – buď páčidlem nebo zbraní

Nová auta v garáži
- Lassiter V16 Appolyon
- Wright Coupe


Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama