Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Český manuál k editoru a vývoj nové modifikace

Martin Šebela (hadl) | 8. 11. 2012 – 15:17
Na e-mail se mi dostal od návštěvníka webu Harryho český manuál k ruskému programu predmety.def editor. Pokud jste tak dosud nevěděli, jak přidávat do hry nové zbraně a s azbukou si nevíte rady, tento návod by vám mohl významně pomoct. V sekci ostatní pak naleznete samotný manuál.

Harry mimo jiné oznámil, že pracuje na rozsáhlé modifikaci Návrat Dona do první Mafie. Příběh se bude točit právě kolem Dona Salieriho, který po tom, co byl zatčen, je osvobozen svými kumpány a odletí do jiného města. V tom se setká s Normanem, kterého uplatí a ten mu tak prozradí, kde se skrývá Tom Angello. Po pár dnech je ovšem nalezen zkrvácený Norman a policie usoudí, že se jednalo o sebevraždu…

Co se bude dít dál, tvůrce modifikace zatím tají. V modifikaci by prý mělo být i dokonce nové město a zároveň mi zaslal i čtveřici screenshotů. Každopádně upozorňuje na to, že tvorba takto velké modifikace není vůbec jednoduchá a že může nějaký čas trvat.

   


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaHarry

#159, vloženo 20. 1. 2013 v 13:16
Určitě jsem rád, že jsem to nepsal zbytečně a co se týče módu, tak to určitě není záležitost pár měsíců-jako tým multiplayeru-ani já nechci mít ve hře bugy a snažim se práci ,,neodfláknout"

HonzaCZ

#153, vloženo 12. 11. 2012 v 17:50
Moc dík moc jsi mi s tim návodem pomohl.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama