Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Domovy

Martin Šebela (hadl) | 17. 7. 2012
Během příběhu Vito vystřídá pět různých bytů – ať už jsou původně jeho nebo třeba známého. U každého z bytů, kromě prvního, lze najít garáž s vlastními auty.

Sice zde píši o pěti různých bytech, pokud jste si ale zakoupili originální verzi hry, tak na dodané mapě jste si mohli všimnout ikony domečku i ve čtvrti Hunters vedle dálnice. Ve hře o tomto bytu ovšem není ani zmínka.


Byt Scalettových

První z bytů, ve kterém sice Vito pobude pouze jednu noc (ve svém bývalém dětském pokoji), se nachází v Little Italy a patří přímo jeho rodině – Scalettovým. Je to velice malý byt s předsíní, koupelnou a dalšími dvěma malými pokoji. I přesto zde žije Vitova sestra Francesca a matka Maria.


Joeův byt

Poté co se Vito rozhodne nebydlet v původním rodinném bytě, přespává v kuchyni na gauči u Joea. Joeův byt je velmi prostorný a během příběhu se jeho vzhled až třikrát změní.


Byt v UpTown

První byt, který Vitovi patří je ve čtvrti UpTown nedaleko nemocnice. Vito zde stráví pouze krátkou část života.


Villa Scaletta

Překrásný Vitův vysněný domek s bazénem ve čtvrti Greenfield. Nalézá se hned vedle řeky. Dům je opravdu pěkně zařízený. Mezi dalšími domy jej lze rozeznat podle vyvěšené vlajky USA.


Martyho byt

Poslední byt, ve kterém se Vito vyspí, se nalézá v Oyster Bay nedaleko sídliště. Byt patřil původně Martymu, který se kamarádil s Joem. Do tohoto velice malého a nevzhledného bytu se vchází po venkovním dřevěném schodišti.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama