Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Postavy

Martin Šebela (hadl) | 25. 12. 2010

Vito Scaletta
Vito je hlavní postava celého příběhu. Do Ameriky imigroval spolu s rodiči a sestrou z chudé Sicílie jako malý. V italských čtvrtích města Empire Bay se seznámil s Joem Barbarou. Jak Vito, tak Joe obdivovali bohaté mafiány, kteří ovládali okolí. Pomalu se začali pouštět do malých krádeží. Později se rozhodli vyloupit klenotnictví – bohužel to nedopadlo podle plánu a Vito byl zatčen. Místo do lochu putoval na Sicílii, kde se válčilo. Po příjezdu zpět do Ameriky se Vito společně s Joem dávají na opravdovou mafiánskou kariéru…

Joe Barbaro
Nejlepší přítel Vita, kterého již zná od svého dětství. S ničím se nepáře a je mu celkem jedno, koho zabije. Doslova miluje chlast a prostitutky – nejednou je potkáte u něj doma. Života si užívá jen jak to jde, ale na opravdovém kamarádství mu rozhodně záleží.

Henry Tomasino
Henry patří mezi ty, které Vito a Joe obdivují, tudíž se s ním seznámí a spolupracují. Jeho otec byl sicilský mafián a Henryho poslal před Mussoliniho útokem do Ameriky, kde se dostal k rodinnému příteli, šéfa místní mafie, Alberta Clementa. Je částečně opak Joa – vše má již rozmyšlené dopředu a chlast s bordelem nemusí v takové míře.

Maria Scaletta
Velice starostlivá matka dvou dětí – Vita a starší Francescy. S dětmi a manželem Antoniem imigrují do Ameriky za lepším životem. Její manžel v Empire Bay umírá a vdova společně s dcerou žijí v malém bytě s vysokými dluhy po Antoniovi. Nemá v oblibě Joa.

Antonio Scaletta
Antonio, manžel Marie a otec dvou dětí se jednoho dne rozhodne pro lepší život – v Americe. Do Ameriky se opravdu dostanou a Antonio začne těžce pracovat v přístavu za velmi nízký výdělek, který následně propije v hospodě. Zjistí tak, že rozhodně nepřišli za lepším a své zničené sny si léčí alkoholem. Později utone v přístavu a rodině zanechá vysoký dluh.

Francesca "Frankie" Scaletta
Francesca je Vitova starší sestra, která na rozdíl od něj dodržuje zákon a vystudovala střední školu s vyznamenáním. I přesto ji ovšem na svém sourozenci záleží. Po smrti otce začne pracovat jako účetní, aby mohla splatit otcův zděděný dluh.

Eric Reilly
Eric je manžel Francescy, kterou pravděpodobně poznal ve společnosti, kde oba pracují. Je surový, neustále popíjí a užívá si s prostitutkami. Je to Vito, který mu dá co proto, aby se konečně vzpamatoval a začal se věnovat své ženě.

Martin "Marty" Santorelli
Marty je upovídaný chlapík s pronikavým hlasem, který viděl mnoho gangsterských filmů, a tak se i on chce stát mafiánem, kterého budou všichni uctívat. Přátelí se s Joem, kterému vyřizuje drobné práce a předává zprávy. Martin se snaží Joa přemluvit, aby ho vzal i do nějaké pořádné přestřelky – toho se ale Joe bojí.

Eddie Scarpa
Původní člen rodiny Moretti je nyní součástí rodiny Falcone, kde řídí vyděračský byznys. Eddie je podšéf rodiny Falcone. Je považován za nejnebezpečnějšího muže v Empire Bay, miluje alkohol víc než Joe a stejně tak prostitutky.

Luca Gurino
Luca zastává funkci podšéfa v rodině Clemente. Povýšení se dostal poté, co svého předchůdce pohřbil v základech Culverovy hráze.

Federico "Derek" Pappalardo
Derek patří k rodině Vinci, kde vykonává funkci podšéfa. Je šéfem místních odborů pro přístavní dělníky. Do rodiny Vinci se připletl díky pašování. Vulgarismus a násilnost jsou jeho dobré stránky.

Carlo Falcone
Carlo se v Empire Bay zapletl do rodiny Moretti, kdy během prohibice šéfoval pašeráckým operacím a s Eddiem Scarpou vozili alkohol. Zabitím Tomasa Morettiho ukončil válku mezi rodinami Moretti a Vinci, stal se tak jejím šéfem. Neupřednostňuje mafiánské tradice a snaží si je modernizovat po svém.

Alberto Clemente
Na Sicílii zabil pro svého strýce policejního kapitána a musel tak utéct do Empire Bay, kde založil rodinu Clemente. Stejně jako ostatní rodiny i ta jeho během prohibice vydělala velké peníze při převozu alkoholu. Jeho jednání je ovšem považováno za nečestné i na standardy mafie.

Frank Vinci
Společně s Leem imigroval do Ameriky, kde se stal šéfem rodiny Vinci. Je zastáncem tradičních mafiánských hodnot. Po prohibici, během které rodina do Empire Bay dovážela alkohol, vyschly příjmy a rodina Vinci se dala do otevřené války s rodinou Moretti.

Leo Galante
Leo si po imigrování do Ameriky založil vlastní rodinu, která se později stala nejúspěšnější zločineckou organizací v Empire Bay. Leo je v rodině consigliere Franka Vinciho. Rodina se proslavila především pašováním alkoholu za prohibice. Leo je fanoušek boxu a dostihů, kvůli kterým si ve vězení odseděl pět let za pozměňování výsledků.

Stephen Coyne
Stephen strávil několik let ve vězení za ublížení na zdraví, tam ovšem získal kontakt s Derekem, se kterým nyní pracuje. Stephen je mimo jiné vymahač rodiny Vinci, který se nikdy nemůže stát plnohodnotným členem (kvůli svému původu).

Brian O'Neill
Brian je hloupým šéfem irského gangu O'Neillů, který podniká krádeže a přepadení. Zisk, který má z krádeží následně putuje na alkohol a prostitutky.

Že Jun Wong
Pan Wong zastává pozici vymahače v gangu Triád. Sídlo, ve kterém je, se nazývá Rudý drak, pochopitelně v čínské čtvrti města. Svou současnou pozici získal poté, co zabil svého bratrance, který jim ukradl náklad drog.

Mike Bruski
Mike původně žil v Lost Heaven, kde se podílel na dvou přepadeních banky. Poté se přestěhoval do Empire Bay, zřídil si vrakoviště a začal obchodovat s kradenými autodíly.

Nathaniel Harold "Harry" Marsden III.
Harry je válečný hrdina, který bojoval v Normandii. Kvůli vypíchnutému oku byl však z armády propuštěn. V Empire Bay si otevřel obchod se zbraněmi z armády, kde lze najít opravdu mnoho zajímavých kousků.

Giuseppe Palminteri
Giuseppe už v Itálii patřil ke špičce padělatelů a nejinak tomu je v Empire Bay, kde své produkty prodává mafiánským rodinám. Do Ameriky utekl před Mussolinim. Je to starý a osamělý muž.

Bruno Levine
Bruno je lichvář krytý mafií. Půjčuje peníze podvodníkům a mafiánům za vyděračský úrok. Ke všem dlužníkům se chová bez rozdílu. Ten, kdo nezaplatí včas, si vytváří problémy.

Andreas "El Greco" Karafantis
El Greco, původem z Řecka, poskytuje lékařské služby mafiánským rodinám v Empire Bay. Původně pracoval jako lékař na řecké ambasádě, byl ale přistižen s ženou vyslance a následovala výpověď.

Sidney "Špekoun" Pen
Sidney je nepoctivý obchodník a dřívější spolupracovník Alberta Clementeho. Poté, co si otevřel lihovar a odmítl Clementemu poskytnout podíl, vzniklo mezi nimi nepřátelství.

Jack Olivero
Jack je barman z Maltese Falconu, který patří k těm lepším ve městě. Slouží jako základna rodiny Falcone. I on si odseděl pár let ve vězení, a to za pašování alkoholu.

Freddy Macchione
Freddy je barman a majitel Freddyho baru, kde se pořádají schůze rodiny Clemente. Během prohibice ve Státech prodával alkohol pašovaný Albertem Clementem, čímž získal ochranu této rodiny.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama