Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Chyby ve hře

Martin Šebela (hadl) | 6. 6. 2009
Chyb (bugů) je v Mafii nespočet, většinou však neznemožňují průběh hry, tím chci říci, že bug většinou naleznete v tom případě, pokud se snažíte hru oklamat, hledat slabiny apod. Procházení zdí, Paulie v chodníku, spadnutí do neznáma a mnoho dalšího. Bugy zde nebudu vypisovat, byla by jich celá řada a pravděpodobně nikdo by je již neopravil.
Nezapomeňte také, že bug a easter egg není to samé. Bug značí chybu ve hře, která znemožňuje hráči většinou cokoliv proti ní dělat. Testeři ji pravděpodobně nenašli při testování hry a programátoři s ní tak nepočítali.
Ovšem takový easter egg si autoři vytvořili většinou z radosti, aby hru trochu obohatili o vlastní bonusy, které však hráči většinou vůbec netuší a některé jsou objeveny až několik let po vydání hry (případ Mafie). Jako příklad můžeme uvést cheaty, střelení do okénka, po němž zazní rozhovor autorů a mnoho dalších. Easter eggy, různé triky však schováváme a stále nalézáme nové, všechny dosud námi sepsané naleznete v rubrice Tipy & triky.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama