Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Obchody

Martin Šebela (hadl) | 7. 1. 2011

Obchod s oblečením – Dipton apparel

Možnost koupě různého, lacinějšího oblečení – obleky, kabáty a košile. Ve městě je k dispozici celkem 13 stejných obchodů s jinými barvami šatů. Čtrnáctý obchod firmy Vangel's v Midtown pak obsahuje to nejluxusnější šatstvo.


Občerstvení – Empire Diner

Malá restaurace ve formě rychlého občerstvení s produkty jako hamburger, hot dog nebo sendvič. Na zapití si můžete zakoupit pivo nebo colu. Občerstvení vám umožní doplnit život a zrovna na tento druh obchodu můžete ve městě narazit šestkrát.


Občerstvení – Illia's bar

Druhý typ malé restaurace se stejnými výrobky, ale je možné si zakoupit i řecký gyros. Po městě jsou roztroušeny tři stejné podniky.


Zbraně a munice – McClusky & Son

Legální obchod s pěti zbraněmi a náboji do nich. V arzenálu najdete Colt 1911, S&W model 37, S&W model 29, M1 Garand a brokovnici. Naprosto stejných objektů naleznete ve městě jedenáct.


Opravna

Servis se vším, co auto potřebuje – od přelakování po tuning auta. Možné je i změnit si poznávací značku (jestliže je auto hledáno policií, pátrání bude ukončeno), pokud vlastníte Jimmyho vendetu tak si můžete vozidlo i polepit různými nápisy. A samozřejmě je možné si svého pojízdného miláčka i opravit.


Benzínka

Ve městě lze najít i osm pump s myčkou. Pokud vám dochází benzín a nemáte již žádný plný kanystr, měli byste zajet na toto místo.


Bruskiho vrakoviště

Na Bruskiho vrakovišti ve čtvrti Riverside můžete zdemolovat vozidlo a následně za něj dostat několik dolarů počítaných ve stovkách.


Harryho obchod se zbraněmi

V Harryho nelegálním obchodě se zbraněmi najdete opravdu prvotřídní kousky – od různých samopalů po granáty. Jeho podnik naleznete v Kingstonu a zakoupit si můžete snad všechny zbraně kromě Thompsonu M1A1, kulometu MG42 (určen pouze pro misi Pila), Molotovova koktejlu a Coltu 1911 s prodlouženým zásobníkem.


Giuseppeho dílna

Giuseppeho dílnu musí navštívit každý zloděj z Empire Bay. Můžete si zakoupit improvizovanou zbraň nazvanou jako Molotovův koktejl, páčidla, S&W model 19 anebo Colt 1911 s prodlouženým zásobníkem. Giuseppeho najdete v Little Italy.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama