Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Steam

Martin Šebela (hadl) | 24. 12. 2010

Pro spuštění hry je zapotřebí mít nainstalovanou službu Steam, díky které máte přístup k nejnovějším aktualizacím hry (automatické stažení), stahovatelným obsahům, achievementům… Steam je v podstatě služba, na které je možné nakupovat různé hry v podobě legálního stažení. Nepočítejte tedy s krabicovými verzemi her.
Mafia II ke své instalaci a spuštění požaduje mít zapnutý Steam. Pro následující spuštění hry není nutné být připojen k internetu.

Na Steamu je možno zakládat i komunitní skupiny hráčů. Jednu takovou jsme založili i my – Mafia II Czech fans. Pokud se k nám chcete přidat, stačí pouze u skupiny kliknout na možnost přidat se. Skupinu naleznete na adrese steamcommunity.com/groups/mafia2czfans.


Změna jazyka Steamu

Chcete-li mít rozhraní programu Steam v češtině, stačí, abyste jazyk změnili v nastavení. V horní liště programu klikněte na položku Steam, v seznamu pak na Settings a v otevřeném okně zvolte záložku Interface. Zde pak máte na výběr z několika možných jazyků.


Změna jazyka ve hře

Pokud se vám čeština ve hře nelíbí a nebo nevíte, jak z anglické verze přepnout na českou, stačí, abyste jazyk změnili ve vlastnostech hry. V programu Steam zobrazte Knihovnu (Library), klikněte pravým tlačítkem myši na hru Mafia II, v kontextové nabídce zvolte poslední položku – Vlastnosti (Properties). V nově otevřeném okně přejděte na záložku Jazyk (Language) a z rozevíracího menu si vyberte jazyk, který má být ve hře použit.
Po zvolení jiného než dosavadního se začnou stahovat data ze serveru služby Steam.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama