Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Rodiny

Martin Šebela (hadl) | 18. 7. 2012
Empire Bay mimo zákonů vládnou tři mafiánské rodiny a několik dalších gangů. Každá z rodin má přitom své vlastní zázemí a části města, které „spravuje“.

Clemente

Vše začalo pašováním alkoholu během prohibice. V roce 1929 dostal Clemente povolení k založení této rodiny. Sídlo rodiny se nachází ve Freddieho baru, kde se během prohibice prodával Clementův pašovaný alkohol. Mimo baru Clementemu patří například jatka (Clemente & CO – Fresh Meat) a několik menších vyděračských kšeftů. Mezi ostatními rodinami jeho organizace není oblíbená, a to především kvůli svému jednání.

Šéf: Alberto Clemente
Kapitán: Luca Gurino

Členové: Henry Tomasino, Martin Santorelli, Freddy Macchione, …

Falcone

Carlo Falcone byl původně členem rodiny Moretti, ale mezi tou a rodinou Vinci byla válka, a tak se Carlo dohodnul s Frankem Vincim, že nechá odstranit šéfa rodiny Moretti, čímž válku ukončí. Rodinu poté přejmenoval na Falcone. Tato organizace se základnou v restauraci Maltese Falcon se rozhodně nedrží italských tradic a pravděpodobně udržuje přátelství s rodinou Salieri (první díl hry Mafia).

Šéf: Carlo Falcone
Podšéf: Eddie Scarpa

Členové: Antonio Balsamo, Harvey Epstein, Jack Olivero, …

Vinci

Nejstarší mafiánská rodina Empire Bay vedená Frankem Vincim. Vše začalo vyděračským byznysem a ovládnutím doků, čímž získal možnost, jak do města pašovat za prohibice alkohol. Mimo ovládnutý přístav rodina investuje především do stavebního průmyslu a hazardu. Frank Vinci prosazuje tradiční mafiánské zvyky – jako například vyhnutí se drogám. Organizace se setkává v baru s názvem Mona Lisa, který Frank Vinci pojmenoval po své zesnulé ženě.

Šéf: Frank Vinci
Poradce: Leo Galante
Kapitán: Derek Pappalardo

Členové: Stephen Coyne, Pepe Costa, …

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama