Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Vyhrajte Mafii II i u nás!

Martin Šebela (hadl) | 14. 8. 2010 – 12:01
Stejně jako na ostatních českých mafiánských webech (byť na těch s lepší úrovní mezi rodinami) i u nás můžete zkusit své štěstí o jeden originální kus Mafie II na platformu PC s pěkným kalendářem na rok 2011.
Stačí pouze odpovědět na několik jednoduchých otázek a poslat e-mail. Pak jen čekat, jestli se právě na vás usměje štěstí. Dopředu upozorňuji, že naše organizace nepřijímá úplatky!
Soutěž začíná od dnešního data – 14. 8. 2010 do 24. 8. 2010 23:59! Z čehož plyne, že celá soutěž potrvá 10 dní.

A teď už k otázkám a informacím, kam co zaslat.
  1. V jaké čtvrti se nachází Bar Pompeii, ve kterém jste vybírali s Pauliem a Samem výpalné (napište název čtvrti)
  2. Jakou funkci měl chlápek, kterému jste z trezoru při noční misi ukradli dokumenty (napište povolání zmiňované osoby)
  3. Jak se jmenuje Vitova matka? (napište křestní jméno s příjmením)
  4. Jaké tři rodiny vládnou v Empire Bay organizovanému zločinu? (napište názvy všech tří mafiánských rodin)

Otázky nejsou moc těžké, každý větší znalec obou dílů ví, o čem se mluví a případně lze hledat nápovědu jak v první Mafii, tak v demu Mafie II. A případně jsou tu oficiální stránky hry! Hodně štěstí!

E-mail s odpověďmi na otázky a vaší adresou včetně jména a příjmení zasílejte na mafia@gamecentral.cz. Jako předmět uveďte text Soutěž o Mafii 2! Pokud e-mail některý z těchto údajů nebude obsahovat, budeme vás muset vyškrtnout ze soutěže. Můžou soutěžit jak občané České republiky, tak i ze Slovenska. Soutěžit lze pouze jednou, tzn. podvádění s tím, že bude více e-mailů se stejnými údaji se nevyplácí. Výherce bude vylosován a znám 25. 8. 2010, přičemž výhra mu dorazí v datum vydání hry!

A abych nezapomněl, komu vděčíme za věnování ceny.
Je to určitě i vám známý obchod Xzone.cz, kterému ze srdce děkujeme, že můžeme některému našemu návštěvníkovi věnovat parádní cenu.
Oni totiž i "Xzoňáci" jsou Mafií tak trošku posedlí a pokud sledujete jejich Twitter, případně Facebook, dozvěděli jste se určitě o jejich pěti fotkách v mafiánském stylu!

    

Na fotkách najdete majitele obchodu Martina Schovance, Petra Kalistu za marketing, Tomáše Pavlatu za prodejny a komunikaci, ale i modelku Viktorii Kopečnou. Fotografie v mnoha různých rozlišeních stahujte zde.

A aby toho nebylo málo, přidávám ještě informaci o půlnočním prodeji opět od Xzone.cz. Ten budete moci okusit i vy, a to v prodejně v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Ti, kteří budou mít štěstí, mohou vyhrát i repliku samopalu Thompson 1928 M1 (v Praze dva výherci, na ostatních prodejnách jeden). Mimo to dostanete i mafiánský kalendář, plakát a někteří tričko s logem Mafie II a "flešku" v designu palce. V Praze narazíte i na vývojáře hry, se kterými si budete moci pokecat! Pokud se na půlnoční prodej dostavíte, dejte hlavně vědět mailem "Xzoňákům", ať vám pak ještě jedna kopie nepřijde ráno domů. Více o půlnočním prodeji na stránkách Xzone.cz.

Na závěr přidávám odkazy pro předobjednávku Mafie II pro různé platformy. Produkty nadále můžete nalézt i v sekci Byznys.

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | Italikaríša

#117, vloženo 22. 8. 2010 v 17:34
budu rad jestli to vyhraju a jestli to prohraju tak prohraju

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama