Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Lua konzole na úrovni

Martin Šebela (hadl) | 1. 9. 2010 – 16:54
Konečně někdo vyrobil kvalitnější konzoli na Mafii II i pro originální verzi hry (předtím bylo možné konzoli použít pouze na demo nebo na pirátskou verzi s určitým crackem)! Tvůrce jménem Hyperz se s námi samozřejmě podělil a program pod názvem Hyperz' Mafia 2 Console můžete stáhnout i vy.
A k čemu že vlastně taková konzole slouží? Můžete ovládat hru pomocí příkazů od autorů v programovacím jazyce LUA. Je to spíše o způsobu pokus a omyl, takže se určitě nevyhnete spadnutí hry při neexistujícím nebo špatně zapsaném příkazu.
Časem zde některé skripty budu i zveřejňovat.

   

Opět nezapomeňte na to, že program využíváte na vlastní nebezpečí. Ještě stručný návod – zapnete hru a až budete ovládat Vita, spustíte i konzoli (ve Vistách raději pod správcem) a začnete zapisovat příkazy, které spustíte v konzoli kliknutím na tlačítko F5. Autor programu dokonce uvolnil i zdrojové kódy programu.
Pro ty, kteří chtějí konzoli opravdu vyzkoušet, mám na závěr malý bonus – krátký skript pro aktivaci pohledu řidiče v autě (first person). Musím ale zmínit, že to není moc pohodlné, jelikož většinou máte před sebou Vitovy vlasy anebo je kamera umístěna přímo v něm.


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaWar

#130, vloženo 2. 9. 2010 v 18:54
Jedeto to někomu pod W7 x64?

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama