Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

S novým designem k aktualizacím

Martin Šebela (hadl) | 24. 12. 2010 – 16:31
Konečně! Je to tak – po dvou měsících neaktualizací se vracíme zpět i s novým designem. Web byl kompletně předělán a nyní tu najdete i několik informací o druhém díle české gangsterky Mafie (sekce budeme ještě přidávat). Ale protože největším lákadlem této stránky je stále téma upravování hry, rozhodl jsem se, že se mu budu i nadále co nejvíce věnovat. To znamená, že se můžete těšit na návody jak si upravit i Mafii II, ale na první díl samozřejmě také nezapomeneme (do komentářů sepište nějaké návrhy, o čem mám napsat).

A teď něco k novému rozvržení webu. Design se kompletně změnil a funkce jsou stále na stejném místě, tudíž nebudete muset hledat, kde je tamto a kde zase tohle. Doufám, že se vám nový vzhled stránek líbí a jakékoliv pochvaly a výhrady si určitě rád přečtu v komentářích. Jediné, co se ještě bude upravovat, je systém komentářů. Stále totiž neexistuje funkce reagovat na příspěvek a rozvržení dle mého úsudku také není na nejlepší úrovni. I přesto však doufám, že vám aktuální verze postačí.

Doufám, že se vám tu bude nadále líbit a pokud máte nějaký nápad, co byste se rádi dozvěděli o editace některého z dílu, opět jej přidejte do komentářů.

Následující týdny bude web dostatečně aktualizován, protože jsme zameškali mnoho informací, které zatím jiné české mafiánské weby nezveřejnily. A abych nezapomněl – veselé Vánoce!

Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama