Mafia.GameCentral.cz

Fanouškovský web o hře Mafia: The City of Lost Heaven,
Mafia II a o pokračování Mafia III, které vyšlo 7. října 2016

Menu

Mafia III

Mafia II – Informace

Mafia II – Ostatní

Mafia II – Galerie

Mafia – Informace

Mafia – Ostatní

Mafia – Galerie

Mafia – Downloady

Ostatní

Spolupráce

Redakce

Dění na webu a kolem multiplayeru

Martin Šebela (hadl) | 14. 12. 2011 – 15:04
V poslední době nebylo aktualit zrovna nejvíce a vzhledem k tomu, že brzy tu budou Vánoce, rozhodl jsem se, že musím dát web opět trochu do kupy.

Začnu tím, co mi uvízlo v redakčním e-mailu. Revan31 pro nás přeložil návod na vytváření cut-scén, takže pokud jste doteď netušili, doporučuji si jej přečíst (podsekce Ostatní u downloadů k první Mafii). Fireman pro nás dokonce sepsal několik skriptů hodící se v každé situaci – detektor, animaci… Za obsah oběma děkuji.

A nyní ta druhá stránka věci. Pokud sledujete oba týmy pracující na multiplayeru do Mafie II, asi jste ten první pomyslně vyřadili z hlavy, jelikož jejich aktivita je opravdu minimální – možná žádná.
Ovšem druhý tým usilovně na modifikaci pracuje a hlídáte-li jejich Twitter, narazíte na několik screenshotů přímo z hraní. Na své stránce už dokonce mají i rubriku pro hlášení bugů v multiplayeru – je tedy vidět, že to myslí opravdu vážně.

 

A nakonec malé upozornění. Upravil jsem některé sekce, ale informuji o tom až nyní. Jiné uspořádání má tak například sekce Modifikace. Downloady nyní obsluhuje nový systém, takže původní odkazy přestaly fungovat! A mohu ještě zmínit to, že jsem sestavil autoencyklopedii podobnou té, jako je ve hře.


Přidat komentář

Nezapomeňte dodržovat pravidla komentářů.
              
Odkaz | Tučné | ItalikaŽádný komentář

K této aktualitě ještě nikdo nenapsal svůj názor.

Přihlášení

Minichat

Statistika

Reklama